Commissies

Naast het bestuur zijn er nog een aantal commissie teams en andere functies.
Wil je ook een steentje bijdragen aan de club? Laat je interesse weten via bestuur@blauwereiger.nl!

Commissie teamContactgegevensContactpersoon
Beheerbeheer@blauwereiger.nlChristian Groeneweg
PR & Communicatieredactie@blauwereiger.nl
secretaris@blauwereiger.nl
Conrad Schreuders
Jeugdjeugd@blauwereiger.nlGilbert Verweij
Toernooi en competitieTim Janse
Werving en behoudwelkom@blauwereiger.nlGuido Bik
Sponsoringcommercieel@blauwereiger.nlEduard Rijken Rapp
Financiënpenningmeester@blauwereiger.nlStefan Verweij
Activiteitenactiviteiten@blauwereiger.nlErika Witte
Padel (onderzoek)bestuur@blauwereiger.nlPiet Verlaan

Overige functies:

FunctieContactgegevensContactpersoon / contactpersonen
Ledenadministratie
ledenadmin@blauwereiger.nlAnk Verweij
– Commerciële zaken
– Sponsoring
commercieel@blauwereiger.nlOrtwin Doorn
Redactie
– Facebook/Instagram
– Webmaster (i.s.m. Social Brothers)
redactie@blauwereiger.nlAstrid Mulders
Lorena Groeneweg
Verenigingscompetitie Leider (VCL)vcl@blauwereiger.nlElly Vianen
Diane Klerks
Niek Renses